Lokalizacja

 
Nasz adres: ulica Promienna 6, 44-240 Żory

Znakomita komunikacja

VIVI Residence znajduje się na Śląsku, w miejscowości Żory. Położenie przy DK 81 oraz Autostradzie A1 zapewnia Ci swobodną komunikację zarówno z miastami Metropolii Śląskiej,miejscowościami Beskidu Śląskiego, jak i z Czechami (np. Ostrava).

W okolicy znajdziesz wiele atrakcji kulturalnych, sportowych czy turystycznych.

Żory

Żory to spokojna miejscowość. Znajdziesz tu urokliwy rynek z tradycyjną karuzelą oraz Muzeum Ognia o nietuzinkowej miedzianej elewacji. Ponadto możesz skorzystać z Aquaparku Aquarion, gdzie czekają zarówno basen sportowy, sauna, jacuzzi, siłownia i spa, jak i liczne rozrywki dla dzieci. Jeśli chcesz zapewnić dzieciom dzień pełen rozrywki, zabierz je do Miasteczka Westernowego Twinpigs, na atrakcje rodem z Dzikiego Zachodu. Miłośnikom rolek, deski i bmx, Żory proponują Skate Park Cegielnia.

Beskid Śląski i Żywiecki

Beskid Śląski i Żywiecki to wspaniała beza turystyczna i narciarska. Latem znajdziesz tam świetne szlaki z punktami widokowymi, a zimą doskonale przygotowane stoki dla narciarzy i snowboardzistów. Możesz skorzystać z uroków Zalewu Żywieckiego, stadnin koni, z których największa znajduje się w Ochabach. W tej miejscowości czeka na najmłodszych Dream Park z prehistorycznym akwarium.

Ciasteczka Cookies i polityka prywatnościtop