Czas wolny


ATRAKCJE TURYSTYCZNE

ENERGYLANDIA

APART-HOTEL VIVI RESIDENCE JEST PARTNEREM ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA to największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce a VIVI Residence jest jego partnerem.

Teraz możesz wygodnie zakupić bilet w recepcji VIVI Residence i skorzystać z 5% rabatu.
Zaplanuj dzień z całą rodziną i korzystaj z :

  • 75 atrakcji (w tym nowoczesne i zaawansowane urządzeń i atrakcje, innowacyjne roller coastery, zjeżdżalnie, karuzele)
  • 5 Stref: Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Smoczy Gród, Water Park
  • Strefa Water Park & Tropical Fun o łącznej powierzchni tafli wody 1800 m 2, zjeżdżalnie oraz bezpłatne leżaki i przebieralnie
  • Pokazy edukacyjne, widowiska i show, Kino 7D, Planetarium oraz pokazy Extreme Show
  • 50 punktów gastronomicznych

Najwyższe Europejskie standardy, normy bezpieczeństwa ISO 9001

NOWOŚCI: najwyższy na świecie WOODEN ROLLER COASTER ZADRA, największy Mega Coaster w Europie – HYPERION, oraz największy wodny Roller Coaster – SPEED WATER COASTER
Fantastyczna zabawa, niezapomniana przygoda i adrenalina – to wszystko zagwarantuje Wam Energylandia, największy Park Rozrywki w Polsce.

 energylandia.pl

aleja 3 Maja, 32-640 Zator

AMERYKAŃSKI PARK ROZRYWKI TWINPIGS

Znajduje się na ulicy Katowickiej 24 w Żorach. Dokładnie 4 km od naszego VIVI Residence. Zabierz rodzinę w podróż po Ameryce! Odwiedzicie m.in: rajskie Hawaje, gorący Meksyk i szalone Las Vegas.

 www.twinpigs.zory.pl

Katowicka 24, 44-240 Żory

LEGENDIA

Śląskie wesołe miasteczko. Znajduje się przy ulicy: Plac Atrakcji 1 w Chorzowie, 40km od VIVI Residence. Miasteczko otwarte jest codziennie od 10:00 do 20:00. Bilety dla dzieci poniżej 3 roku życia – 1zł, dla dzieci poniżej 12 roku życia – 79zł, bilety dla dorosłych – 99zł, dla studentów – 89zł, a dla rodzin z dziećmi (2+1 dziecko poniżej 12 roku życia) – 239zł.

 www.legendia.pl

plac Atrakcji 1, 41-501 Chorzów

SKOCZNIA ADAMA MAŁYSZA

Skocznia usytuowana jest w Wiśle, która jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów przez cały rok. Wisła słynie z bycia domem rodzinnym słynnego skoczka Adama Małysza.

 www.wisla-malinka.com/pl

Malinka 4, 43-460 Wisła

KOPALNIA GUIDO

To historyczna kopalnia i muzeum w Zabrzu na ulicy 3 Maja 93. Zaledwie 40km od VIVI Residence. Wymagania wiekowe: dzieci muszą mieć ukończone co najmniej 6 lat, aby móc brać udział w zwiedzaniu.

 kopalniaguido.pl

3 Maja 93, 41-800 Zabrze

OŚWIĘCIM AUSCHWITZ-BIRKENAU

Muzeum położone jest na obrzeżach miasta Oświęcim przy drodze krajowej nr 933 (uwaga: wjazd na parking od ulicy St. Leszczyńskiej 11). Muzeum znajduje się też w odległości ok. 2 km od stacji kolejowej, skąd istnieje możliwość dojazdu komunikacją miejską. Wstęp na teren Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau jest bezpłatny. Kartę wstępu należy zarezerwować na stronie visit.auschwitz.org, jednak dla lepszego poznania historii Auschwitz sugerujemy zwiedzanie z edukatorem.

 auschwitz.org

Więźniów Oświęcimia 20, 32-603 Oświęcim

ZOO OSTRAVA

 Zoo znajduje się pod adresem Michálkovická 197, 710 00 Slezská Ostrava, Czechy. (Autostradą D1 z kierunku Gliwice (odcinek z granicy bezpłatny), zjazd 366 Ostrava – Hrušov). Dla gości przyjeżdżających  samochodami są do dyspozycji trzy parkingi. Aktualne ceny oraz dni i godziny otwarcia można sprawdzić na stronie internetowej. 

 www.zoo-ostrava.cz/pl/

Michálkovická 197, 710 00 Slezská Ostrava, Czechy

Ciasteczka Cookies i polityka prywatnościtop